Drzwiczki rewizyjne

Informacja

Drzwiczki rewizyjne

W ofercie znajdą Państwo szeroką gamę rozmiarów i kolorów drzwiczek: metalowych, plastikowych, z karton-gipsu montowane wszędzie tam gdzie potrzebny jest dostęp do różnego rodzaju urządzeń np.liczniki wodne,zawory itp.

 Jest 229 produktów.

Podkategorie

 • Plastikowe

  Drzwiczki rewizyjne plastikowe montowane wszędzie tam gdzie potrzebny jest dostęp do różnego rodzaju urządzeń np.liczniki wodne itp.Szeroka gama wymiarowa i kolorystyczna.

 • Metalowe

  Drzwiczki rewizyjne metalowe montowane wszędzie tam gdzie potrzebny jest dostęp do różnego rodzaju urządzeń np.liczniki wodne itp.Szeroka gama wymiarowa i kolorystyczna.

 • Drzwiczki ścienne...

  Drzwiczki rewizyjne do karton-gipsu,montowane w ścianach lub sufitach wykonanych z płyt karton gipsowych w gdzie potrzebny jest dostęp do różnego rodzaju urządzeń.

 • Klapa sufitowa karton...

  Klapy rewizyjne do karton-gipsu,montowane w ścianach lub sufitach wykonanych z płyt karton gipsowych w gdzie potrzebny jest dostęp do różnego rodzaju urządzeń.

 • Maskownica do glazury

  Drzwiczki rewizyjne metalowe do wklejenia płytek ceramicznych montowane wszędzie gdzie potrzebny jest dostęp do urządzeń np.liczniki,zawory itp.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 229 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 229 elementów